Миколаївський професійний ліцей
Ми бажаємо бути професіоналами!

Кинемо палити разом!

31 травня увесь світ відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Противники шкідливої звички закликають кинути палити хоча б на один день.

Окрім теоретичних даних про вплив тютюнового диму та нікотину зокрема на органи людини, учні ліцею мали змогу прийняти участь у спортивно-розважальному тренінгу: «Кинемо курити... зараз!». Впродовж даного тренінгу-змагання учасники кидали пачки з-під цигарок, а журі фіксували дальність кидка. Також учнів розважали грою «Крокодил», у якій за допомогою пантоміми та без слів бажаючі мали продемонструвати вплив та наслідки тютюнопаління. А щоб наочно вказати на ще один важливий наслідок паління, двоє добровольців підрахували, скільки коштів витрачає посередній підліток на цигарки щороку. Отримані цифри вразили присутніх.

Традиційно виховний захід закінчився акцією: «Обміняй цигарку на цукерку», у якій радо прийняли участь учні ліцею, які мають дану негативну звичку.

Ми сподіваємося, що спортивно-пізнавальний виховний захід змусить замислитися юних паліїв, а молодь, яка не палить, покинуть думки про підвищення свого статусу таким оманливим та примарним способом.