Миколаївський професійний ліцей
Ми бажаємо бути професіоналами!

ОФОРМЛЮВАЧ ВІТРИН, ПРИМІЩЕНЬ ТА БУДІВЕЛЬ

На базі повної загальної середньої освіти ( 11 класів)

Термін навчання: 1,5  року

 

Освітньо-кваліфікаційна характеристика випускника

професійно-технічного навчального закладу

 

1. Професія 5312 Оформлювач вітрин, приміщень та будівель

2. Кваліфікація  Оформлювач вітрин, приміщень та будівель

3. Кваліфікаційні вимоги

 

Повинен знати: сучасні способи, методи і напрями оформлення вітрин, приміщень та будівель; види та властивості матеріалів, що застосовуються для виконання робіт; технологічне обладнання та інструмент для виконання робіт; технологію та правила виконання оформлювальних робіт; правила і норми з охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Повинен уміти: виконувати роботи з художнього та художньо-декоративного оформлення вітрин, приміщень, будівель під керівництвом художника-оформлювача або іншого фахівця, втілюючи їх творчий задум. Відповідно до наданих ескізів чи креслень виконувати роботи з виготовлення деталей і фрагментів інтер'єру, панно, стендів, декоративних споруд тощо та встановлювати їх. Використовувати художні методи для створення необхідних ефектів під час оформлення вітрин та інших місць для виставлення товарів, рекламних засобів тощо. Здійснювати комплексне рекламне оформлення вітрин, інтер'єрів приміщень, а також рекламних плакатів, вивісок, щитів, стендів, настінних панно тощо. Виразними засобами втілювати технічні рішення для кожного типу вітрини, стилю викладення, сезону та характеру рекламування товару (послуги). Під час оформлення вітрин, інтер'єру приміщень та зовнішнього оформлення фасадів будівель поєднувати художні рішення з технічними та іншими вимогами.

5. Вимоги до освітнього  рівня осіб, які навчатимуться в системі професійно-технічної освіти.

 Повна загальна середня освіта. Без вимог до стажу роботи.

6. Сфера професійного використання випускника

Роботи, пов’язані з комплексним художнім оформленням вітрин, приміщень та будівель на підприємствах, в організаціях та установах всіх видів економічної діяльності.

 

7. Специфічні вимоги

  7.1. Вік: після закінчення терміну навчання – не менше   18 років.

  7.2. Стать: жіноча, чоловіча.

  7.3. Медичні обмеження.