Дистанційне навчання — перші підсумки

Шановні колеги! Ось уже третій тиждень ми працюємо дистанційно. Хотілось би поділитися досвідом роботи ліцею в організації дистанційного навчання за цей час.
Для учнів — електронна дошка Padlet, яка прив’язана до сайту ліцею mpl.mk.ua в розділі «Дистанційне навчання». Легка у використання та доступна. Викладачі дуже швидко опанували алгоритм розміщення матеріалів.


Для всіх педагогічних працівників – працюємо в Classroom. І теж повинна сказати: дуже зручно. Методист або заступник формує завдання, в якому просить ознайомитися з наказами, планом роботи на тиждень, розкладом, іншими документами, подати індивідуальний план роботи, переглянути вебінари, пройти опитування тощо. Вказується термін виконання і програма вже сама систематизує хто виконав, а хто ні, хто вчасно, а хто із запізненням. Дуже дисциплінує.


І ось сьогодні провели першу відеоконференцію через Zoom. Поділилися враженнями. Проаналізували свою роботу. Круто! Пишаюсь своїм колективом і дякую їм за їхню роботу і бажання самовдосконалюватись. Особливо методисту ліцею Д’яконенко Галині.
Всім міцного здоров’я! А як у вас справи в цьому напрямку? Якщо потрібна допомога, будемо раді допомогти.