Google Meet, Google Hangouts чи Zoom – чому віддати перевагу?

Наявність зручних у використанні інструментів – одна з умов ефективності організації освітнього процесу. Тому колектив Миколаївського професійного ліцею продовжує знайомство з новими платформами та програмним забезпеченням і ми вже маємо своїх фаворитів серед популярних нині сервісів.

Днями в ліцеї відбулися засідання методичних комісій, під час яких, крім вирішення поточних питань, педагогічні працівники пройшли майстер-клас з користування Google Hangouts. За  допомогою методиста ліцею Дяконенко Г.Д. та викладача інформатики Кабашної Л.В. викладачі та майстри виробничого навчання вчилися долучати учасників до відео-конференції в Google Hangouts, а потім мали змогу поспілкуватися за допомогою цієї платформи.

За підсумками роботи з кількома сервісами для групових відео-зустрічей найбільш зручним нам здається Google Meet. Саме він демонструє найбільш стабільний та якісний зв’язок за умови підключення багатьох учасників. На другому місці за якістю і зручністю Zoom, який, до речі, вподобали для дистанційного навчання наші учні. Проблемою протестованого нами Google Hangouts стала низька якість зв’язку, оскільки звук під час спілкування на цій платформі міг пропасти навіть при підключенні двох учасників. Традиційний Скайп ми не стали тестувати як інструмент для колективних онлайн-нарад, оскільки в ньому часто виникають проблеми зі зв’язком.

Google Meet, Google Hangouts чи Zoom – чому віддати перевагу?
Google Meet, Google Hangouts чи Zoom – чому віддати перевагу?