НАШІ ПРОФЕСІЇ

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК

Виконує ручне дугове, плазмове і газове зварювання деталей, вузлів, конструкцій і трубопроводів з конструкційних сталей, чавуну, кольорових металів і сплавів та складних деталей вузлів, конструкцій і трубопроводів із вуглецевих сталей у всіх просторових положеннях зварного шва. Виконує ручне кисневе плазмове і газове прямолінійне і фігурне різання і різання бензорізальними та гасорізальними апаратами на переносних, стаціонарних і плазморізальних машинах, в різних положеннях складних деталей з різних сталей, кольорових металів і сплавів за розміткою.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МАШИНІСТ ХОЛОДИЛЬНИХ УСТАНОВОК

Обслуговує компресори, насоси, конденсатори, випарники, трубопроводи і арматуру холодильних установок, а також установок з виробництва льоду. Чистить, змащує та заряджає механізми установок і бере участь у поточному та планово-запобіжному ремонті устаткування, апаратури й трубопроводів, які обслуговує. Визначає та усуває несправності в роботі агрегатів і апаратури холодильних установок.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ПОКОЇВКА

Зустрічає і розміщує гостей. Здійснює щоденне, поточне і генеральне прибирання номерів і закріплених за нею приміщень загального користування згідно з прийнятою технологією і періодичністю. Змінює постільну білизну, рушники і туалетні речі після кожного виїзду мешканця, прибирає ліжка. Приймає замовлення від мешканців на побутові послуги та забезпечує їх своєчасне виконання.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

СЛЮСАР З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Здійснює всі види ремонту і технічного обслуговування автомобільного транспорту. Виконує розбирання, ремонт і складання автомобілів (у тому числі дизельних, інжекторних, газобалонних і спеціальних вантажних), автобусів, імпортних легкових автомобілів, вантажних пікапів і мікроавтобусів; розбирати та проводити дефектування деталей, складових вузлів, агрегатів, систем.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ЖИВОПИСЕЦЬ

Виконує роботи техніками холодного і гарячого батику, художній розпис тканини; проводить опоряджувальні роботи виробів; виконує живопис на склі та імітацію вітражу з дотриманням усіх норм та вимог; виконує настінний розпис; виконує написання історичних шрифтів різними інструментами (перо, пензель).

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ПОРТЬЄ

Видає та отримує ключів від номерів. Приймає і вручає направлену на адресу постояльців готелю кореспонденцію. Інформує про послуги, що надаються в готелі, приймає замовлення на ці послуги. Веде журнал обліку громадян України та іноземців, реєструє заявки на бронювання номерів (місць). Наглядає за порядком у вестибюлі. Виконує у разі відсутності адміністратора його функції.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МАЛЯР

Фарбує поверхні сухими порошками, різними фарбами та лаками у кілька тонів, здійснює шліфування, лакування, полірування, шпаклювання, ґрунтування і прооліфлення їх механізованим інструментом. Наносить малюнки на поверхні за трафаретами. Реставрує пофарбовані поверхні, лінкруст, лінолеум та інші матеріали. Здійснює лакофарбові покриття на склі та керамічній емалі. Виготовляє складні трафарети і гребінки для оздоблення фарбованих поверхонь.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МУЛЯР

Виконує роботи під час кладки та ремонту кам’яних конструкцій будов, мостів, промислових та гідротехнічних споруд. Робить кладку стін з цегли та дрібних блоків під штукатурку. Виконує улаштовування фундаментів з бутового каменю та цегляної щебінки, улаштовування цементної стяжки горизонтальної гідроізоляції фундаментів рулонними матеріалами. Пробиває гнізда та отвори у цегляній та бутовій кладці за допомогою механізованого інструменту.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ОФОРМЛЮВАЧ ВІТРИН, ПРИМІЩЕНЬ ТА БУДІВЕЛЬ

Виконує роботи з художнього та художньо-декоративного оформлення вітрин, приміщень, будівель, виготовлення деталей і фрагментів інтер’єру, панно, стендів, декоративних споруд та встановлює їх. Використовує художні методи для створення необхідних ефектів під час оформлення вітрин та інших місць для виставлення товарів, рекламних засобів. Здійснює комплексне рекламне оформлення вітрин, інтер’єрів приміщень, рекламних плакатів, вивісок, щитів, стендів, настінних панно.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

МАШИНІСТ БУРОВОЇ УСТАНОВКИ

Галузь застосування – будівельні роботи, буріння свердловин під воду, буріння геологорозвідувальних свердловин. Керує процесом буріння бурової установки і забезпечує її безаварійну роботу. Здійснює контроль буріння свердловини за допомогою системи локації. Виконує техобслуговування бурової установки.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ХУДОЖНИК РОЗМАЛЮВАННЯ ПО ДЕРЕВУ

Володіє прийомами розмалювання по дереву за традиціями хохломського, петриківського та інших видів орнаменту та розмалюванням з випалюванням. Прикрашає, оздоблює за допомогою розпису вироби з дерева декоративного та ужиткового  призначення: настінні панно, кухарські дошки, вироби сувенірного характеру. Прикрашає вироби за допомогою розпису з використанням гуашевих, олійних, акрилових, темперних фарб.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

СЛЮСАР ІЗ СКЛАДАННЯ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Складає нескладні вузли металоконструкцій під зварювання і клепання за кресленнями і ескізами з застосуванням універсально-складальних та спеціальних пристроїв,  бере участь в складанні та випробуванні вузлів металоконструкцій середньої складності. Прихвачує деталі в процесі складання електрозварюванням. Свердлить, розсвердлює і розгортає отвори дрібних деталей за розміткою на верстаті та переносним механізованим інструментом. Нарізає різьби вручну мітчиками та плашками. Править нескладні деталі і вузли металоконструкцій.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ШТУКАТУР

Виконує обштукатурювання вручну поверхонь стін, стель, ніш з укосами; опоряджує укоси збірними елементами; виконує ремонт високоякісної штукатурки; опоряджує поверхні традиційними декоративними кольоровими мінеральними штукатурками; опоряджує поверхні розчинами на основі сухих штукатурних сумішей; відливає плити та установлює вентиляційні короби складних обрисів, виконує інші штукатурні роботи.

НАШІ ПРОФЕСІЇ

ЕЛЕКТРОЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ

Виконує ручне зварювання в усіх просторових положеннях зварного шва, крім стельового. Виконує зварювання зібраних кожухів, котлів обігрівання, стояків, бункерних решіток, перехідних площадок, сходин, захисних поручнів, настилів, обшивок котлів, труб димових висотою до 30 м та вентиляційних із листової сталі, трубопроводів безнапірних для води (крім магістральних), трубопроводів зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та теплофікації (зварювання в умовах заготівельних цехів).