Соціально-психологічна служба

Соціально-психологічна служба

Практичний психолог

ЧИГРИНЕЦЬ

ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Соціально-психологічна служба

Соціальний педагог

УМРІХІНА

ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

керівник профспілкової організації Миколаївського професійного ліцею

ПСИХОГОЛІЧНА ПІДТРИМКА УЧНІВ В МПЛ

І КУРС

ІІ КУРС

ІІІ КУРС

Соціально-психологічна служба Миколаївського професійного ліцею працює за напрямками, що включають: роботу з учнями, їх батьками, педагогічними працівниками.

Основна мета роботи соціально-психологічної служби – створення сприятливих умов для розвитку і соціалізації, психологічного комфорту і безпеки учнів.

Для реалізації цієї мети ми використовуємо такі види робіт:

  • Консультативну — професійне вирішення проблем, з якими звертаються до психолога та соціального педагога учасники освітнього процесу.
  • Психодіагностичну, що передбачає організацію комплексного соціально-психологічного дослідження, яке потребує аналізу та інтерпретації отриманих результатів. На підставі результатів психодіагностичних досліджень робиться висновок про подальшу корекцію або консультаційну роботу.
  • Психокорекційну роботу, основним завданням якої є розвиток здібностей, формування особистості учня, подолання негативних явищ у навчальному закладі, в сім’ї, соціальному оточенні.
  • Профілактичну роботу, спрямовану на попередження, запобігання правопорушенням, навчання конструктивного розв’язання конфліктів, психологічну просвіту батьків.