Загальноосвітня підготовка

Загальноосвітня підготовка
Кабашна Лідія Володимирівна, викладач вищої категорії Миколаївського професійного ліцею, взяла участь в засіданні методичної секції викладачів предметів «Інформатика» та «Інформаційні технології» закладів П(ПТ)О області, що відбувся 21.11.2019 р.
Вона поділилася досвідом використання мережних сервісів у навчанні учнів та в самоосвіті викладача. Рекомендувала колегам для використання у своїй роботі сайт «На урок», веб-сервіс Quizizz, функціонал якого дещо схожий на Kahoot, але має певні відмінності від нього, сервіс Thinglink – інструмент для створення інтерактивної інографіки або інтерактивного плаката. Продемонструвала викладачам запропоновані ресурси в дії.
 Загальноосвітня підготовка
23 жовтня 2019 року на базі Миколаївського професійного ліцею проведено засідання методичної секції викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Креативна діяльність педагога в системі викладання математики».
В. о. директора Миколаївського професійного ліцею Бакаляр Людмила Володимирівна познайомила учасників секції з історією та проблемами сучасного розвитку закладу, розкрила питання ролі керівника закладу освіти у створенні ефективної системи удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників.
Викладач Миколаївського професійного ліцею Кабашна Лідія Володимирівна провела відкритий урок «Об’єм циліндра» з використанням гаджетів. Учні виконували тест-розминку, різноманітні інтерактивні вправи, застосовуючи сайт «На урок» (join.naurok.ua) та сервіс Quizzes (joinmyquiz.com). На уроці продемонстрований фотоколаж як результат випереджального домашнього завдання «Циліндри в нашому житті». Викладачів зацікавила форма подачі індивідуальних домашніх завдань через QR-коди.
Загальноосвітня підготовка